Herrbyrå
2020-09-11
808273
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HERRBYRÅ, Engelsk stil, 1900-tal, fanerad med idegran, sex lådor, bredd 50 cm, djup 37,5 cm, höjd 105 cm.
Bruksslitage.