Vjeteslav Kliuchnikov
2020-09-07
808166
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "September", signerad och daterad V. Kliuchnikov -09, olja på duk, ca 24x33 cm, ej inramad