Vjeteslav Kliuchnikov
2020-09-07
808149
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Fransk pumpa", signerad och daterad V. Kliuchnikov 2011, olja på duk, ca 30x40 cm, ej inramad