Bordslampa 1930-tal
2020-09-06
808129
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1930-tal, swedish grace, mässing, trä, godronerad, höjd 50 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad