Evald Kallstenius oljemålning
2020-09-07
808052
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EVALD KALLSTENIUS (1898-1957): Landskap med hus,
signerad och daterad Evald Kallstenius 1935, olja på duk, ca 72x54 cm