Tåglykta
2020-09-11
808024
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
TÅGLYKTA, 1900-talets första hälft, delvis lackerad plåt, senare elektrifierad, höjd 30 cm
Åldersrelaterat slitage, senare målning, ej funktionstestad