Lampbord Italien
2020-09-11
807933
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LAMPBORD, benställning i form av kärve, bronserad metall, skiva i rökfärgat glas, H ca 55 cm, Diam ca 60 cm
Bruksslitage, repor