Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SAM UHRDIN, olja på duk, signerad och daterad 1933, interiör med kvinnofigur, bildmått 85x51 cm
Zustandsbeschreibung
807920
2020-09-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner