Ulrica Hydman-Vallien
2020-09-04
807907
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): "Kärleksbild", signerad Ulrica HV, numrerad 902/1600, färglitografi, bladmått ca 63x86 cm
Oramad