Gunnar Smoliansky, Saltsjö boo 1976

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GUNNAR SMOLIANSKY (1933-2019): Saltsjö-Boo, 1976
signerad på baksidan Gunnar Smoliansky, originalramgelatinsilverfotografi, vintage, bildyta 22x32 cm

PROVENIENS: Svensk privatsamling

807891

2020-10-26