Fåtöljer 1-par
2020-09-09
807865
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1-par, 1970/80-tal, stomme i körsbär, klädda armlän, lösa sitt och ryggplymåer klädda i textil, djuphäftade knappar, sitthöjd ca 42, höjd 77 cm
Smärre bruksslitage, stötmärken, skada på ett armstöd