Golvlampa
2020-09-08
807693
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, fot i trä, senare bemålat, senare tillkommen textilklädd skärm, höjd exl. skärm ca 155 cm
Bruksslitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen