Ikon
2020-09-06
807639
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
IKON, 1900-talets början, otydlig påskrift, olja på pannå, 17x13 cm
Sprickor, färgbortfall, slitage