Ljusstakar, empirstil
2020-09-27
807630
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KOLONNLJUSSTAKAR, 1 par, nysilver, empirstil, 1900-talets början, otydliga stämplar, skaft med dekor av lagerkrans, höjd ca 12,5 cm
Bruksslitage, ljusmanchetter tilltryckta