Nattduksbord 1 par
2020-09-02
807602
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NATTDUKSBORD, 1 par, med underhylla, mahognyfanér, totalhöjd ca 71, 32x37 cm
Proveniens: Rashammar
Ytslitage