Taklampa 1960-tal
2020-09-02
807293
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TAKLAMPA, vit plast, 1960-tal, höjd ca 25, diam 40 cm
Ej funktionstestad, bruksslitage, ytsmuts