Karmstol 1950-60-tal
2020-09-14
807258
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
KARMSTOL / FÅTÖLJ, 1950-60-tal, stomme av ask, rygg och sits klädda med svart läder, sitthöjd 40 cm
Bruksslitage