Tallrikar 8 st Kina 1700-tal
2020-09-13
807180
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TALLRIKAR, 8 st, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i imarifärger med pioner, diameter ca 23 cm
Nagg, ett fåtal sprickor