Punschmuggar GAB
2020-09-07
807154
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PUNSCHMUGGAR, 9 st., silver, GAB, 1960-tal, invändigt förgyllt, höjd ca 4, diameter ca 4,5 cm, vikt ca 250 g, i etui
Ingår i temaauktionen "Wish List"
Bruksslitage, märken