Oidentifierad konstnär
2020-09-01
807129
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (tidigt 1900-tal): Damporträtt, olja på träpannå, 46,5x36 cm
Slitage, restaurerad