Pablo Picasso
2020-09-08
807083
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PABLO PICASSO (1881-1973) efter, ur Carnet de la Californie, daterad i trycket, litografi, bildmått ca 41x26 cm