Lars-Gunnar Nordström serigrafi
2020-10-18
807052
| Klubbat belopp | 500 EUR |
| Utropspris | 500 EUR |
LARS-GUNNAR NORDSTRÖM (1924-2014) ur serien "Dimensions & extensions", signerad samt daterad -91, serigrafi, 47/100, 49,5x49,5 cm