Bertil Vallien
2020-09-14
807048
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERTIL VALLIEN, huvud, skulptur, glas, limiterad upplaga om 1000, Kosta Boda, signerad "B. vallien 7171033 KOSTA BODA LIM.ED 1000", höjd 9 cm (exklusive sockel).
Sedvanligt ytslitage.