Oidentifierad konstnär
2020-09-07
807033
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, pastell och kol, ca 63x50 cm
Nagg i kanterna