Vas porslin Kina
2020-09-11
806999
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VAS, porslin, Kina,1900-tal, polykrom dekor av fåglar, höjd 42,5 cm.
Bruksslitage, spricka.