Vas porslin Kina
2020-09-12
806998
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VAS, porslin, Kina, 1900-tal, polykrom dekor av figurscen, höjd 45,5 cm.
Bruksslitage.