Golvlampa
2020-09-02
806970
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 200 EUR |
GOLVLAMPA, 2000-tal, sockel av marmor, svängd metallarm och akryl skärm, höjd 236 cm, skärmens diameter 39 cm.
Slitage