Gunnera Zetterström oljemålning
2020-09-01
806883
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Skärgårdsbild, signerad, olja på pannå, ca 50x60,5 cm
Oramad, ytskador efter ram