Peter Dahl färglitografi
2020-09-01
806877
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Ur Fredmans epistel, signerad Peter Dahl, färglitografi, bildmått ca 41x28 cm