Gustaviansk spegellampett
2020-09-01
806876
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SPEGELLAMPETT, 1800-tal, gustaviansk, förgylld, oval form, pärlbandsdekor, pastellagedekor av rosett, två ljusarmar, ca 69x41 cm