Damskrivbord
2020-08-31
806742
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAMSKRIVBORD, 1900-tal, rokokostil, fanérat, en låda, höjd 76, 96x50 cm
Bruksslitage, fanérsprickor förekommer