Uppläggningsfat Kina 1700-tal
2020-09-13
806691
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
UPPLÄGGNINGSFAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i underglasyrblått med trana och hjort i landskapsscen, 28 x 38,5 cm
Smärre nagg