Bordsarmaturer
2020-08-31
806684
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 2 st., 1900-talets första hälft, smide samt grönpatinerad metall, höjd ca 38-42 cm
Saknar tygskärmar, slitage, ej funktionstestade