Karl Bergman oljemålning
2020-09-06
806637
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL BERGMAN (1891-1965): "Motiv från Tolvöarna, Öregrund", signerad K Bergman samt daterad a tergo 1942, olja på duk, ca 45x64 cm