Aneta bordslampa
2020-09-10
806613
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ANETA, bordslampa i form av Tucan, 1980-tal, plast höjd ca 35 cm
Bruksslitage, funktionen garanteras ej,