Byrå 1800-tal
2020-08-31
806480
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, rokokostil, 1800-tal, fanérad i olika trädslag, beslag i mässing, höjd ca 80, 103x54 cm
Ställvis kraftigt blekt, slitage, resningar