Skinnfåtöljer 1960-tal
2020-09-06
806361
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, svart skinn, 1960-tal, lösa kuddar, på snurrbar benställning i teak, sitthöjd ca 39, rygghöjd ca 97 cm
Bruksslitage, märken, en knapp saknas