Lars Hillersberg
2020-08-31
806288
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARS HILLERSBERG (1937-2004), "Hommage", odaterad, den första versionen gjordes 1967, offsetlitografi eller s. k. Risograf tryck, ca 48x69 cm