Börje Sandelin
2020-08-31
806280
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BÖRJE SANDELIN, (1926-1970): (2 st) Spegling och Gycklare med hund, 1 signerad och numrerad Sandelin 82/150, 1 signerad Börje (förlaga/provtryck), plåtmått ca 20,4x14 respektive 22,5x16 cm