Golvlampa gustaviansk stil
2020-09-03
806188
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-tal, gustaviansk stil, träskuren, bemålad, höjd ca 135 cm
Slitage