Klotlampa
2020-09-05
806142
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KLOTLAMPA, 1900-talets andra hälft, stomme i vitmetall, lila glaskupa, höjd ca 40 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, fungerar enligt uppgift