Ulrica Hydman Vallien färglitografi
2020-08-30
806134
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad, pt, färglitografi, ca 36x48 cm