Golvlampa teak
2020-09-05
806060
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1950/60-tal, teak, utan skärm, höjd ink. sockel ca 135 cm
Bruks- och ålderslreaterat slitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen