Carl Malmsten bord
2020-08-31
805998
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CARL MALMSTEN, soffbord, fanerat i ek, bordets höjd ca 57, 105x105 cm
Bruksslitage.