Golvlampa omkring 1920/1930-tal
2020-08-31
805977
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1920/30-tal, bonat trä, bukig stam, höjd inkl skärm ca 190 cm.
Skärm med invändigt slitage. Ej funktionstestad.