Taklampa Hans Agne Jakobsson
2020-09-20
805748
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 20 000 SEK |
HANS AGNE JAKOBSSON, taklampa, Markaryd, troligen specialversion av Exellent T363, 1960-tal, stomme i mässing och aluminium, 6 ljuspunkter, raster medföljer, diam ca 79 cm och höjd ca 78 cm
Smärre slitage, SAV garanterar ej funktionen