Lena A Linderholm
2020-08-31
805734
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Målarprinsessan", signerad och numrerad, konsttryck (färgoffset), numrerad 925/1290, bildmått ca 41,5x46 cm