Karmstol med rotting
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
KARMSTOL, tidigt 1900-tal, empirestil, bemålad i vitt, sits med rotting, sitthöjd ca 45 cm
Kuntoraportti
Senare bemålad, slitage
805695
Päivämäärä:
2020-09-02