Vaser Kina
2020-08-29
805640
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VASER, 2 st., porslin, Kina, 17- och 1900-tal, balusterformade, polykrom dekor, höjd ca 19-25 cm
Nagg, den mindre med lagning