Takampel
2020-09-04
805469
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKAMPEL, empirestil, 1900-tal, gulmetall, 8 ljusarmar, elektrifierad, höjd ca 42, diameter 82 cm
slitage